Kina - Kruniću izmakla pobeda, u nedelju Tumba protiv Stanoja

subota 13.07.2013.
15:44

U prvoj utakmici 17. kola kineske Superlige, ekipa Dalijen Aerbina našeg Sima Krunića nije uspela da zabeleži pobedu, iako je imala vođstvo do samog finiša meča.

fkjagodina.org.rs

''Kišu golova'' doneo je duel Dalijen Aerbina i Kingdao Jonona u 17. kolu kineskog šampionata, a pobednika nije bilo. na kraju - 3:3, a više razloga za zadovoljstvo ima gostujući tim.

Krunićev Dalijen je rano poveo, da bi gosti već polovinom prvog poluvremena preokrenuli na 2:1, ali se na poluvreme otišlo novim vođstvom domaćih - 3:2.

Taj rezultat ostao je na snazi sve do finiša meča, do 84. minuta, kada je gostujući tim stigao do boda.

Posle ovog remija, Krunićev tim je sa 20 bodova na osmom mestu na tabeli, dok Kingdao na šestoj poziciji ima tri boda više.

Preostala četiri srpska trenera u kineskoj Superligi će sa svojim klubovima nastupati u nedelju, a nama najzanimljiviji duel biće između Peking Guana i Vuhan Zala, kada će na suprotnim stranama biti Aleksandar Stanojević i Ljubiša Tumbaković.