Krasa starter, Lualua šokirao Fener!

subota 22.12.2012.
21:20

Fenerbahče doživeo drugi uzastopni poraz u šampionatu Turske, i to na svom terenu od Karabukspora. Miloš Krasić igrao od prvog minuta...

Veliko iznenađenje dogodilo se u subotu u 17. kolu turske Superlige.

Fenerbahče je na svom terenu poražen od sve boljeg Karabukspora rezultatom 3:1, što je favorizovanom domaćinu drugi uzastopni neuspeh, posle poraza u derbiju od Galatasaraja u prošlom kolu.

Gosti su u perioidu od 38. do 41. minuta stigli do ubedljivih 2:0 i najavili iznenađenje, a kada je Lomana Lualua svojim drugim golom povisio na 3:0 u 69. minutu, bilo je jasno da Fenerbahče ostaje praznih šaka.

Do kraja, samo je Dirk Kajt uspeo da postigne počasni gol za domaće u 75. minutu.

Srpski reprezentativac Miloš Krasić bio je od prvog minuta u timu domaćih, ali nije uspeo da se istakne i zamenjen je odmah posle Kajtovog gola.

Feneru je ovo četvrti poraz u sezoni i sada za vodećim Galatasarajem zaostaje pet bodova, uz meč više, dok se Karabukspor probio na šesto mesto.

Fenerbahce 1-3 Karabukspor by dm_5082f0c86f7f4