Kup Kralja - "Slepi Miševi" aterirali na "Kalderonu"

utorak 14.01.2014.
23:29

Fudbaleri Atletiko Madrida prekinuli su mini seriju od dva remija pobedom nad Valensijom u revanš meču osmine finala "Kupa Kralja".

Nakon remija sa Valensijom na "Mestalji" i meča bez golova u superderbiju 19. kola španske Primere sa Barselonom, fudbaleri Atletiko Madrida prekinuli su mini seriju od dva meča bez pobede u revanš susretu osmine finala "Kupa Kralja".

"Jorgandžije" su večeras na "Kalderonu" savladale Valensiju rezultatom 2:0 (0:0) pa su se ukupnim rezultatom 3:1 plasirale u četvrtfinale "Kupa Kralja".

Golove pogledajte OVDE!

Duel u prestonici Španije bio je neizvestan tokom svog većeg dela a pogodak koji je Godin postigao u 51. minutu nije samo je doprineo rasplamsavanju borbe.

Defanzivac Atletika zatresao je mrežu gostiju nakon nepostojećeg kornera i loše procene gostujućeg golmana.

Valensija do kraja nije uspela u svojim nastojanjima da postigne makar jedan gol koji bi joj doneo produžetke a Garsija je minut pre isteka regularnog toka meča, na isti način kao i Godin, postavio konačnih 2:0 i tako potvrdio plasman Atletika u četvrtfinale.

Alemrija je u revanšu osmine finala poražena kao domaćin od strane Santandera istovetnim rezultatom koji je viđen na "Kalderonu".