četvrtak 25.10.2012.
23:05

Odigrani su i preostali mečevi u trećem kolu Lige Evrope. Najveće iznenađenje viđeno u Ajndhovenu. Atletiko slavio bez Falkaoa protiv Akademike, Fener uzeo tri boda na Kipru, "Crveni" srušili bogati Anži.

Odigrani su i preostali mečevi trećeg kola Lige Evrope.

Najveće iznenađenje viđeno je u Ajndhovenu gde je PSV uzeo samo bod protiv AIK-a. "Filipsovci" su gubili sve do 80. minuta od autsajdera iz Švedske, a onda je Lens doneo bod domaćinima.

Liverpul je slomio otpor Anžija predvođenog Samjuelom Etoom u 48. minutu. Dauning je svojom slabijom desnom nogom postavio konačan rezultat na "Enfildu" - 1:0.

Miloš Krasić igrao je dvadesetak minuta u trijumfu Fenerbahčea u gostima protiv AEL-a, sa kojim je Partizan igrao u kvalifikacijama za LŠ. Jedini gol na ovom meču postigao je Korkmaz u 72. minutu (0:1).

Italijanski predstavnici u LE Udineze i Napoli izgubili su sa po 3:1 u Cirihu, odnosno Dnjipropetrovsku, a Atletiko Madrid je bez Radamela Falkao slavio protiv Akademike sa 2:1 i sada ima devet bodova iz tri meča. Golove za Madriđane postigli su Kosta i Emre.

Njukasl je savladao Briž na Sent Džejms Parku golom Obertana u 48. minutu (1:0). Za tim iz Belgije branio je srpski golman Bojan Jorgačević.

OVDE može pogledati rezultate mečeva koji su počeli od 19:00.