Lion i Real remizirali na "Žerlanu"

Autor: Aleksandar Vučković
sreda 24.07.2013.
23:55

U novoj pripremnoj utakmici između Real Madrida i Liona, rezultat je bio pravi prijateljkski ali i efikasan.

Lion i Real odigrali su 2:2 u sklopu priprema pred početak šampionata u Francuskoj i Španiji, a strelci su bili Klemen Granije i Lisandro Lopez za Lion, a Morata i Kasemiro za Real.

Izveli su treneri obe ekipe izuzetno jak sastav, a Lion i pored vođstva od 2:0 nije uspeo da pobedi na ovom meču.

Prvi pogodak je viđen u 20 minutu susreta, kada je Granije, iz može se reći ničega postigao dosta lep pogodak na asistenciju Lopeza.

Lisandro Lopez povisio je na 2:0 u 62 minutu meča, nakon izvanrednog dodavanja Lakazeta i za novo oduševljenje na "Žerlanu".

Potom sledi preokret u režiji Morate i Kasemira. Najpre je Morata smanjio na 2:1 u 79 minutu iz penala, a na 2:2 izjednačio je Kasemiro u 85 minutu susreta, nakon što se najbolje snašao u kaznenom prostoru posle kornera.