Lion slavio u Sošou

Autor: Aleksandar Vučković
petak 16.08.2013.
22:40

Lion nastavlja sa odličnim partijama na startu francuskog šampionata, a nova "žrtva" bio je Sošo.

Lion je i pored vođstva Sošoa, uspeo da preokrene i slavi sa 3:1 golovima Benzije, Lakazeta i Gurkufa, dok je za Sošo strelac bio Budebuz.

Mesto u prvoj postavi zauzeo je i naš reprezentativac Milan Biševac koji je odigrao svih 90. minuta.

Krenulo se od samog starta sa veoma grubom igrom koja je rezultirala sa dva žuta kartona posle svega 5. minuta igre.

Vođstvo Sošou posle samo 4. minuta igre doneo je Budebuz iz jedanesterca.

Krenuli su nakon toga igrači Liona znatno angažovanije, pa je posle 36. minuta igre rezultat bio poravnat golom Benzije.

Kada su svi pomislili da će se na poluvreme otići sa nerešenim rezultatom, Lakazet je golom u 44. minutu doneo prednost Lionu.

Sve nade Sošoa da mogu makar do izjednačenja ugasio je bivši igrač Bordoa, Joan Gurkuf, koji je postigao pogodak u 49. minutu meča, što se ispostavilo i kao konačan rezultat.

Tim Milana Biševca posle dva kola ima impresivnu gol razliku - 7:1.