LŠ – Bez pobednika na Kipru i u Norveškoj

Autor: Miloš Marković
sreda 31.07.2013.
21:39

Prve dve utakmice današnjeg programa trećeg kola kvalifkacija za Ligu šampiona igrale su se na Kipru i u Norveškoj.

Dva meča trećeg kola kvalifikacija počela su od 19 sati.

Na Kipru je domaći APOEL dočekao slovenački Maribor, koji je obezbedio aktivan rezultat za revanš meč. Naime, domaći tim nije uspeo da obraduje svoje navijače, odigravši tek 1:1 sa Slovencima.

Iako su poveli preko Gonklaveša u 21. minutu, Kiprani su pali u drugom delu igre, kada je Tavares u 64. minutu doneo izjednačenje Mariboru i konačni rezultat meča – 1:1.

U drugom susretu koji je počeo u 19 sati u Norveškojsu se sastali Molde i Legija.

Domaći tim je poveo u 29. minutu preko Čima Čukva, ali je Legija u drugom poluvremenu, u 68. minutu uspela da stigne do izjednačenja preko Dvališvilija. Svih 90 minuta u gostujućem timu odigrao je i srpski fudbaler Radović.

Vredi pomenuti to da je domaći tim od 74. minuta igrao sa igračem manje, pošto je Guldbrandsen isključen zbog parnih kartona.

Od 19.30 odigran je još jedan meč kvalifikacija, koji ste mogli da pratite u tekstualnom prenosu. Partizan je poražen u Razgradu od ekipe Ludogoreca rezultatom 2:1.

Danas se igraju još dve utakmice, Salcburg dočekuje Fenerbahče, dok Seltik igra protiv Elfsborga.