Maestralni povratak Barsinog 'čarobnjaka'!

sreda 08.01.2014.
23:55

Leo Mesi se na fenomenalan način vratio fudbalu posle pauze zbog povrede. Iako je na terenu proveo nepunih 20 minuta, sjajni Argentinac postigao dva pogotka u ubedljivom trijumfu nad Hetafeom u Kupu kralja!

Fudbaleri Barselone praktično su sve završili oko plasmana u četvrtfinale Kupa kralja, a veliki doprinos tome dao je i Leo Mesi, koji se vratio u velikom stilu na teren posle oporavka od povrede.

Barsa je slavila sa 4:0, a Mesi je bio strelac poslednja dva pogotka u ovom susretu.

Počelo je ranim golom Seska Fabregasa već u osmom minutu meča, a isti igrač je u 64. iskoristio i jedanaesterac za velikih 2:0.

Posle toga, trener Martino je odlučio da usliši želju navijača, ali i samog Lea Mesija i fenomenalnog Argentinca uvede u igru, prvi put posle oporavka od povrede.

A Mesi mu je vratio najbolje što može - golovima!

Argentinac je u 75. minutu zamenio Inijestu, ali mu je i preostalo vreme bilo dovoljno da nas još jednom podseti kakav je fudbalski majstor.

U 89. minutu je krunisao lepu akciju svog tima, u pravom Barsinom stilu, da bi u nadoknadi vremena postigao još lepši gol, posle odličnog solo prodora.

Golovi OVDE.

Inače, u sredu su odigrane još tri utakmice osmine finala Kupa kralja, a postignuti su sledeći rezultati:

Betis - Bilbao 1:0 (0:0)