Milan nastavio sa pobedama

subota 30.03.2013.
20:37

''Rosoneri'' upisali i četvrti uzastopni trijumf u Seriji A. Ovog puta, oružje pred Milanom položila i ekipa Kjeva.

U pretposlednjoj utakmici subotnjeg programa u okviru 30. kola Serije A, Milan je kao gost savladao ekipu Kjeva u Veroni rezultatom 1:0.

Do četvrtog uzastopnog trijumfa u Seriji A, Milan je došao golom Rikarda Montoliva u 25. minutu meča. Vezista "Rosonera" je naleteo na odbijenu loptu posle slobodnog udarca i sproveo je u mrežu.

Minimalnu prednost je zadržao do kraja, a u poslednjih petnaestak minuta ''Rosoneri'' su imali i igrača više, pošto je zbog dva žuta kartona isključen Daineli.

Ovim trijumfom, Milan se ponovo vratio na jedanaest bodova zaostatka za vodećim Juventusom, koji je ranije danas slavio u derbiju protiv Intera.