Minimalac PSŽ-a, novi poraz šampiona, silni Valensijen!

subota 20.10.2012.
22:31

Da nedavni trijumf od 4:1 protiv Marseja nije bio slučajnost, potvrdila je nova ubedljiva pobeda Valensijena, ovog puta protiv Lorijena koji je još gore prošao. PSŽ nije impresionirao u pobedi nad Remsom, a šampion Monpelje opet razočarao...

Tokom večeri osigrano je još šest utakmica devetog kola francuskog šampionata. Pari Sen Žermen se pobedom nad Remsom izjednačio na vrhu tabele sa Marsejom, koji svoj meč igra sutra protiv Troe.

''Sveci'' su slavili rezultatom, 1:0, a novu pobedu doneo im je Gameiro.

Aktielni šampion Monpelje nastavlja da posrće, a drugi uzastopni, ukupno već peti poraz doživeo je večeras na gostovanju ekipi Rena.

Ipak, veče je obeležio sjajni Valensijen, koji je još jednom oduševio svoje navijače ubedljivim trijumfom nad Lorijenom rezultatom 6:1. Ipak, treba reći da su gosti u 19. minutu ostali bez isključenog Le Lana, a u 76. i bez Emeghare, što su domaći na najbolji način iskoristili.

Ubedljiv je bio i Tuluz, ali na gostovanju Evijanu, dok u Nici i Nansiju nije bilo pobednika. U ekipi Nice protiv Sent Etjena ponovo je Nemanja Pejčinović odigrao svih 90 minuta.