Monako produžio agoniju Nice

utorak 03.12.2013.
22:56

Fudbaleri Monana u meču 16. kola šampionata Francuske kao gosti ubedljivo savladali ekipu Nice koja je tako nastavila dugu seriju poraza.

Posle pobeda Lila nad Marsejom i Nanta u duelu sa Valensijenom, u utorak je odigrana i treća utakmica 16. kola francuske Lige 1.

Nica je na svom terenu dočekala favorizovani Monako, koji je prema očekivanju odneo sva tri boda, uz ubedljivih 0:3.

Svoju treću uzastopnu pobedu ''Kneževi'' su najavili već u prvih dvadesetak minuta. Džejms Rodrigez je već posle pet minuta igre postigao vodeći gol, da bi u 23. prednost duplirao Rivije.

Tim rezultatom otišlo se na odmor, Nica je bila nemoćna da u nastavku nagovesti eventualni preokret, a umesto toga, Okampos je u samom finišu meča trijumf Monaka učinio još ubedljivijim.

Ovo je Nici već šesti uzastopni poraz, a dodajmo da u timu nije bilo Nemanje Pejčinovića, kao i da napad Monaka nije predvodio Radamel Falkao.