Napoli ne da treće mesto

utorak 01.05.2012.
22:56

Fudbaleri Napolija savladali su Palermo u drugoj utakmici 36. kola Serije A. Sve rešeno posle pola sata igre.

Napolitanci nisu dozvolili iznenađenje u večerašnjem susretu 36. kola Serije A. Oni su na svom terenu dočekali ekipu Palerma i slavili rezultatom 2:0, čime su se izdvojili na trećem mestu, doduše sa utakmicom više od svojih konkurenata.

Vođstvo domaćima doneo je Kavani, koji je u 16. minutu bio siguran sa bele tačke. Prethodno je posle prodora Pandeva lopta pogodila u ruku Milana Milanovića, mladog reprezentativca Srbije.

Sve je rešeno u 36. minutu, kada je mrežu golmana Vivijana zatresao Hamšik.

U gostujućem timu, Milanović, koji nije imao svoje veče, igru je napustio u 63. minutu.

Napoli sada ima 58 bodova na trećem mestu, sa tri boda više od Udinezea, Intera i Lacija, koji imaju meč manje.