Napoli sa penala samo do boda!

subota 21.12.2013.
22:46

Napolitanci sve više posustaju u trci sa Juventusom i Romom za prvo mesto na tabeli Serije A.

Fudbaleri Napolija vraćaju se sa gostovanja Kaljariju samo sa jednim osvojenim boom.

Ekipa Rafe Beniteza je u drugoj utakmici 17. kola u subotu remizirala rezultatom 1:1, pa će Juventus imati priliku da još više odmakne na vrhu tabele.

Oba gola postignuta su već u prvih dvadeset minuta. Prvo je Nene u devetom minutu doneo prednost Kaljariju i najavio još veće iznenađenje, ali deset minuta kasnije arbitar je pokazao na belu tačku na drugoj strani.

Pomalo diskutabilna situacija, ali je Iguain bio precizan i sa jedanaest metara savladao Vladu Avramova za, ispostavilo se, konačnih 1:1.

Golove pogledajte OVDE.

Podsetimo, ranije danas, Udineze je kao gost savladao Livorno, a većina ostalih mečeva igra se u nedelju.