Neefikasno i na Čairu...

subota 20.10.2012.
17:03

Uoči današnjeg duela Radničkog i Jagodine u Nišu, i jedni i drugi su najavljivali kvalitetnu partiju, ali gledaoci nisu imali mnogo toga da vide.

Razočaravajućih 0:0 danas na Čairu, u susretu domaćeg Radničkog i gostiju iz Jagodine, u devetom kolu Superlige.

Nišlije su u većem delu meča imali inicijativu, ali njihove akcije nisu imale efekta. Prvu ozbiljniju priliku imali su početkom drugog poluvremena kada je golman gostiju Bondžulić odlično intervenisao posle pokušaja Milana Jovanovića.

Uzvratio je Stojanović u 70. minutu, ali se istakao i golman Radničkog Perić. U samom finišu nešto veći pritisak Radničkog, domaći su tražili i jedanaesterac pošto je posle centaršuta rezerviste Binića lopta pogodila jednog igrača Jagodine u ruku.

Ipak, ništa od toga nije bilo, pa je oko 3.000 gledalaca na ''Čairu'' ostalo uskraćeno za golove - 0:0.