Nestor i Zimonjić lagano do četvrtfinala

ponedeljak 24.03.2014.
21:35

Za svega 53 minuta igre Daniel Nestor i Nenad Zimonjić su savladali Robina Hasea i Džejmija Mareja sa 2:0 u setovima.

nenadzimonjic.com

Jedan jedini poen izgubili su Nestor i Zimonjić u prvom setu na svoj servis, i to u poslednjem gemu, tako da ih je ta superiornost odvela do vođstva od 1:0.

Nakon dva gema rezultat je bio 1:1, a srpsko-kanadski dvojac je oduzeo servis bez izgubljenog poena u trećem gemu.

Još jedan brejk su napravili u petom, što je bilo sasvim dovoljno da se osvoji set, bilo je 6:2 za samo 22 minuta.

Drugi set je prošao nešto teže, sve do sedmog gema nije bilo brejka, da bi Nenad i Daniel uspeli da iskoriste jednu brejk loptu i povedu sa 4:3.

Imali su šansu Hase i Marej da odmah vrate brejk, ali im to nije pošlo za rukom, Nestor i Zimonjić su poveli sa 5:3.

Do kraja meča videli smo sigurno osvojene gemove na obe strane, set je završen rezultatom 6:4, tako da ćemo gledati Zimonjića u četvrtfinalu Majamija.

Njih dvojica će u četvrtfinalu igrati protiv Harisona i Soka.