22:29

Evo rezultata večerašnjih mečeva.

EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU

Fener je bio fantastičan i danas.

Savladana je ekipa Albe rezultatom 104:75, a dosta toga je rešeno u prve tri četvrtine kada je Fener imao i neverovatnih 32 poena razlike.

Alba je u veoma lošoj seriji, potvrdili su to i danas, poslednja četvrtina je bilo odrađivanje posla gostiju iz Istanbula.

Na kraju Gudurić i Edvards po 13 poena za Fener, Motli je dodao 11. Kod domaćina Smit 11 poena.

Radonjićev Panatinaikos je uspeo da savlada Armani sa 90:77, a fantastičan je bio Dvejn Bejkon.

Gosti su imali i deset poena prednosti u poslednjoj četvrtini, ali nije vredelo, PAO je lagano uspevao da se približi i na kraju da ode do produžetka, a tamo je bio silan. Ukupno 18:5 u produžecima.

Na kraju, Dvejn Bejkon 31 poen, Li je dodao 22. Kod Armanija 156 poena Mitro-Longa, Luvavu je imao poen manje.

Makabi je danas dočekao Valensiju na svom terenu i dobio je rezultatom 84:68. Poslednja četvrtina je bila prelomna, domaći su ubacili sve, 12 od 18 iz igre dovoljno za ubedljivu pobedu, na kraju.

Lorenco Braun najbolji sa 15 poena, Lopez-Arostegi je imao 15 kod gostiju.