Nikolićev "džoker" doneo trijumf "Lalama"

nedelja 25.08.2013.
22:48

U poslednjoj utakmici trećeg kola Jelen Superlige fudbaleri Vojvodine savladali su Spartak iz Subotice u regionalnom derbiju. U junaka meča izrastao je Škuletić koji je golom u nadoknadi vremena doneo prva tri boda Voši u novoj sezoni.

Poslednji meč trećeg kola Jelen Superlige igran je na "Karađorđu" gde je domaća Vojvodina dočekala Spartak iz Subotice i savladala ga 1:0 (0:0) golom Petra Škuletića u nadoknadi vremena.

Prvi deo utakmice doneo je fudbalsku uspavanku koja je prekinuta pokušajem Simona Vukčevića u poslednjem minutu prvog poluvremena. Tukao je Crnogorac sa deset metara ali je Aleksić bio na visini zadatka. Imao je Vukčević i popravni no njegov udarac glavom nije bio dovoljno dobar da bi lopta završila iza leđa golmana Spartaka.

U nastavku je Marko Nikolić izmenama pokušao da pokrene ekipu a ispostavilo se da je ubacivanje Škuletića u igru bio pravi potez.

Napadač Vojvodine, koji je pre tri dana doneo remi svom klubu u duelu sa Šerifom, i ovoga puta je bio taličan pogodivši mrežu rivala u 92. minutu utakmice.

Na taj način Vojvodina je stigla do prva tri boda i prvog trijumfa u novoj sezoni koji joj donosi petu poziciju na tabeli sa pet osvojenih bodova.

Spartak je upisao prvi poraz i sa četiri boda zauzima devetu poziciju na tabeli JSL.