Ništa bez ''petarde''...

sreda 04.04.2012.
22:47

Real već posle prvog meča u Nikoziji obezbedio plasman u polufinale Lige šampiona, u večerašnjem revanšu to samo potvrdio još jednom ubedljivom pobedom.

Fudbaleri Reala su u svom stilu, efikasnom igrom, potvrdili plasman u polufinale Lige šampiona, savladavši večeras u revanšu četvrtfinala ekipu APOEL-a rezultatom 5:2.

Seriju golova otvorio je Ronaldo u 26. minutu. Deset minuta kasnije Kaka je duplirao prednost i postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku, najpre su gosti smanjili na 2:1 golom Manduke u 67. minutu, ali tim golom kao da je ''naljutio'' Madriđane, koji preko Ronalda iz slobodnog udarca, a zatim i Kaljehona, vrlo brzo stižu do 4:1.

Solari je iz penala u 82. minutu smanjio na 4:2, da bi konačan rezultat postavio Di Marija dva minuta kasnije.

Ovosezonska ''bajka'' ekipe Ivana Jovanovića tako je završena u četvrtfinalu elitnog evropskog takmičenja, ali i pored ubedljivih trijumfa Reala u međusobnim duelima, APOEL nije razočarao ni u ovim četvrtfinalnim mečevima.