OFK - Škrbić blistao protiv Hajduka!

nedelja 24.02.2013.
15:26

Uoči starta prolećnog dela sezone, fudbaleri OFK Beograda ubedljivo su savladali ekipu Hajduka sa Liona, a u centru pažnje bio je trostruki strelac Miljan Škrbić.

ofkbeograd.co.rs

Fudbaleri OFK Beograda imali su još jednu proveru pred početak prolećnog dela sezone u Superligi.

Kombinovani tim ''Romantičara'' savladao je ekipu Hajduka sa Liona rezultatom 3:0, a sva tri gola za OFK Beograd postigao je talentovani napadač Miljan Škrbić.

Posle prvog poluvremena bez golova, Škrbić je Lionce ''načeo'' u 53. minutu, četrnaest minuta kasnije duplirao je prednost, a konačan rezultat postavio je tri minuta pre kraja meča.

''Romantičari'' su imali još nekoliko odličnih prilika za gol, ali Pavlovski, Tufegdžić, Čavrić... nisu uspeli da se pridruže Škrbiću na listi strelca.

OFK Beograd: Čupić, Pavlović, Gašić, Gajević, Punoševac, Zdjelar, Pavlovski, Ješić, Paločević, Čavrić, Tufegdžić.

Igrali su još: Matić, Matović, Milanović, Antonov, Nenadović, Dukov, Škrbić i Juta.