"Orlovi" poraženi, EP i dalje na vidiku

utorak 17.09.2013.
21:17

Futsal reprezentacija Srbije poražena je u Rumuniji u prvom meču baraža za plasman na EP ali rezultat od 2:1 garantuje "Orlovima" šansu da u revanšu nadoknade zaostatak i obezbede odlazak na kontinentalnu smotru.

Najbolji futsal igrači Srbije poraženi su večeras u Rumuniji rezultatom 2:1 u okviru prvog meča baraža za odlazak na EP u Belgiji 2014. godine.

Susret Rumunije i Srbije igran je u Kalarasiju a domaćin je do sedmog minuta imao dva gola prednosti. Golove za Rumuniju postigli su Mareija u trećem i Šotarca u sedmom minutu.

Srbija je do pogotka koji život znači stigla u 31. minutu meča preko Slobodana Rajčevića i tako ostala u trci za plasman na EP jer ima šansu da pred svojim navijačima anulira prednost Rumunije.

Revanš susret zakazan je za 24. septembar i igra se u Beogradu.