Ovako je Šćepović postao "dželat" Real Madrida!

subota 18.01.2014.
22:52

Srpski internacionalac Stefan Šćepović drugi put u tekućoj sezoni doneo je Sportingu iz Hihona sva tri boda u duelima sa "B" timom Real Madrida. Pogledajte kako je večeras presudio "Kraljevskom klubu".

Najbolji strelac španske Segunde nastavio je da rešeta protivničke mreže i u 22. takmičarskom kolu i to na gostovanju ekipi Real Madrida Kastilje.

Popularni "B" tim bio je bolji rival od Sportinga ako se u obzir uzmi samo stvorene šanse, ali je klub iz Hihona na kraju ipak uspeo da slavi i to, pre svega, zahvaljujući Stefanu Šćepoviću, strelcu pobedonosnog gola.

Nerešen rezultat (1:1) bio je na snazi sve do 78. minuta, kada je bivši napadač Partizana, nakon prekida, glavom sproveo loptu u donji levi ugao gola Real Madrida i tako doneo trijumf Sportingu, deveti u sezoni.

Interesantan je podatak da je i u prvom meču dva kluba na startu sezone takođe Šćepović bio čovek odluke. Tada je Sporting slavio minimalcem u režiji sprskog internacionalca.

Ako tome dodamo i podatak da je Šćepović pogodio i protiv Barselone "B", može se izvesti zaključak da je reprezentativac Srbije u potpunosti zaslužio priliku da svoj kvalitet dokaže u Primeri.

Nadamo se da će Sporting izboriti povratak u Primeru do kraja sezone a da će Stefan Šćepović i portiv "A" timova Real Madrida i Barselone biti jednako uspešan kao i u susretima sa drugim ekipama dva najveća španska kluba.

Šćepovićev današnji pogodak pogledajte u priloženom snimku od 4 minuta i 30 sekunde.