Ovo je obeležilo kraj finala - Lučićeve suze i Blažičev pobednički osmeh
Autor: Darko Mitrović
ponedeljak 18.09.2017.
00:04
Izvor: Sportske.net
Naš košarkaš nije uspeo da sakrije emocije, kada je postalo izvesno da je Slovenija dobila večerašnje finale.

fiba.basketball
Povezane vesti
Pri vođstvo Slovenije od 90:82, na pola minuta pre kraja, naš reprezentativac Vladimir Lučić je u suzama seo na klupu, posmatrajući Jaku Blažiča, dok uz samouvereni osmeh izvodi slobodna bacanja.
Te trenutke možete videti od osmog minuta u priloženom snimku...
Te trenutke možete videti od osmog minuta u priloženom snimku...
14 Komentara
mm20
Njemu mesta u reprezentaciji uvek mora biti..
AC REVOLTIZAN
Vlada je nas buduci kapiten, nadam se.
scofield
Lucic je najvece otkrovljenje na ovom EP, tesko ce ga neko izbaciti iz tima. Odlican igrac, poginuo je u finalu.
AC REVOLTIZAN
* otkrovenje
Robert Bob Paisley
Decko ima pravo da se smeje, osvojio je zlatnu medalju. Ispao bi smeker da je sacekao da se utakmica zavrsi, ali ocegledno nije mogao ili nije hteo da se suzdrzi. Nama se to ne svidja jer nismo navikli na poraz, a izmedju ostalog pobedila nas je reprezentacija u kojoj su nosioci igre srbi pa nam je na neki nacin poraz pao jos teze. U svakom slucaju cela ta situacija sa nasim igracima u inostranstvu je smesna, i mozda se Jaka bas tome smejao, ko ce ga znati!?
Bomb@$
Svaka cast Lucicu, ostavio si srce na terenu cijelo prvenstvo.. Za tebe ce biti mjesta i iduci put, bice zlatnih medalja..
Bronhi situacija
Lucic je pokupio sve moje simpatije zbog borbenosti ali i umeca. Zaista zasluzuje sve pohvale. Bravo majstore.
Жан Пол Белмондо
Главу горе Лучићу. То ти један звездаш каже. Дисао сам као и ти, надао се не до краја већ до твојих суза, а онда сам као и ти наставио. Хероји нације и у нашим срцима!! Овог лета ни ватерполо ни одбојка се нису дали, биће 🏀🇷🇸💪💣💗
AC REVOLTIZAN
I jos kad pogledas od koga smo izgubili u sva tri sporta, sve to jos teze pada.
Amar Zornic
Sta sada svi napadaju Blazica , da je bilo obrnuto niko ni zucnuo ne bi , covek je napacio kez zbog srece ne da bi ikom napakostio
Zauvek Plavac
Retko iritantan i prgav igrač koji ne zna šta znači poštovati protivnika.
Milos Spasojević1
Nije se smejao njemu nego zato što je video da će pobediti
Zauvek Plavac
Nisam mislio samo na ovu utakmicu, već pre svega na period dok je bio u Zvezdi i njegovo konstantno provociranje.
AC REVOLTIZAN
Smejao se svima nama.