PL - "Pevci" konačno do lake pobede

Autor: Vladimir Nestorović
nedelja 29.12.2013.
19:38

Totenhem je bez većih problema došao do pobede u meču sa Stoukom, a konačan rezultat bio je 3:0.

Kao i mnogo puta ove sezone, "Pevci" nisu mogli do mreže gostiju bez penala, a to je bio slučaj i danas, i to kod prvog pogotka domaćih.

Precizan je bio Soldado, pa je tako ekipa Tima Šervuda stigla do prednosti, sa kojom se i otišlo na odmor.

U nastavku su pogodili Dembele i Lenon, pa je konačan rezultat bio 3:0, a golove sa ovog meča možete pogledati OVDE.

Totenhem posle devetnaestog kola zauzima sedmu poziciju na tabeli, sa osam bodova manje od vodećeg Arsenala, dok je Stouk dvanaesti.

Ekipa Marka Hjuza posle debakla u meču sa Njukaslom ponovo je poražena, a u narednom kolu na "Britaniju" im dolazi sjajni Everton.

Što se Totenhema tiče, oni prvog dana nove godine putuju na megdan Mančester Junajtedu, pa nas na "Old Trafordu" očekuje veoma zanimljiv duel u nastavku prazničnog ludila u Premijer ligi.