Posle Barse - i Realu samo bod!

subota 30.03.2013.
22:04

Vodeći tandem u 28. kolu Primere nije uspeo da ostvari pobede. Barselona prvo remiuzirala u Vigu, a zatim i Real morao da se tadovolji jednim bodom protiv Saragose.

Ekipa Saragose uspela je da osvoji vredan bod u borbi za opstanak, u duelu sa još uvek aktuelnim šampionom, madridskim Realom.

Utakmica na ''La Romaredi'' završena je rezultatom 1:1, a oba gola postignuta su u prvom poluvremenu.

Domaći su poveli posle samo šest minuta igre, kada je Rodri savladao Dijega Lopeza. Njihovo vođstvo potrajalo je u narednih pola sata, a onda je Kristijano Ronaldo našao put do mreže Roberta.

Prva zvezda Madriđana najpre se lepo oslobodio svojih čuvara, a onda preciznim udarcem iskosa sa leve strane savladao golmana domaćih - 1:1. (Gol pogledajte OVDE).

Očekivalo je još golova do kraja, ali od svega ništa. Početkom drugog poluvremena Ronaldo, a zatim i Kaljehon su propustili prilike da donesu preokret Realu, dok su desetak minuta pre kraja opasno pripretili preko Poštige i Lovensa. Ostalo je 1:1, ishod kojim domaći svakako mogu da budu mnogo zadovoljniji.

Podsetimo, ranije večeras Barselona je kao gost remizirala protiv Selte u Vigu - 2:2.