subota 06.04.2013.
23:51

Barselona je zadržala prednost nad Realom od 13 bodova pobedom nad Majorkom, pokazavši tako da mogu dobro da igraju i bez Lea Mesija.

Barselona je u ovom kolu igrala bez Lea Mesija koji je zaradio povredu na meču sa PSŽ-om, ali je bez obzira na to ostvarila ubedljivu pobedu nad Majorkom.

Mrežu Majorke je načeo Fabregas golom u 20. minutu meča, a odmah u sledećem napadau Barselone Aleksis Sančez je povećao prednost na 2:0.

U 37. minutu Barselona je povećala prednost na 3:0 drugim golom Fabregasa, a onda odmah u sledećem napadu opet Aleksis Sančez postiže i četvrti pogodak za Barselonu.

U drugom poluvremenu, odmah nakon sudijskog zvižduka Fabregas postavlja i konačan rezultat utakmice od 5:0. Golove pogledajte OVDE!

Do kraja utakmice Barselona je čuvala snagu za važan duel u Ligi šampiona koji igra sa PSŽ-om.

Oni se i dalje nalaze na prvom mestu u Primeri sa 78 bodova, dok je Majorka na poslednjem sa 24. boda.