Primera – Hetafe i Santander podelili plen

Autor: Miloš Marković
utorak 01.05.2012.
14:48

Danas je odigrana prva utakmica 36. kola španskog prvenstva između Hetafea i Rasing Santandera koji ostaje zakucan za dno tabele španskog prvenstva.

Premijerna utakmica vanrednog kola španske Primere odigrano je danas, a sastali su se domaći Hetafe i Rasing Santande.

Utakmica koja nije imala veći rezultatski značaj za oba rivala završena je miroljubivim rezultatom 1:1.

Nakon prvog poluvremena u kome nije bilo promene početnog rezultata, do prednosti u 59. minutu stižu domaći iz penala koji je uspešno realizovao Miku.

Ipak, nakon samo šest minuta igre, gostujući tim stiže do izjednačenja rezultata golom Diupa koji je mrežu zatresao na asistenciju Semperija.

Sa ovim rezultatom je ujedno i okončan ovaj duel između desetoplasirane ekipe Hetafea, i gostujućeg Rasinga Santandera koji će narednu sezonu provesti u nižem rangu takmičenja.