petak 27.09.2013.
22:56

Sedmo kolo španske Primere otvoreno je duelom Valjadolida i Malage a dva tima podelila su plen iako su i jedni i drugi određeno vreme imali sva tri boda u rukama.

Prvi meč sedmog kola španske Primere odigran je na stadionu "Hose Zorilja" u Valjadolidu gde je istoimeni klub dočekao Malagu.

Dva tima podelila su bodove, pošto je konačan ishod meča bio 2:2, a obe ekipe lako su mogle do čitavog plena.

Golove pogledajte OVDE!

Poveli su gosti golom Rokea Santa Kruza u 23. minutu a Malaga je do odlaska na odmor zadržala minimalnu prednost. Drugo poluvreme donelo je preokret domaćina, koji je za osam minuta došao do vođstva.

Najpre je Guera poravnao na 1:1 u 56. minutu a Osorio je osam minuta kasnije doveo Valjadolid u prednost. U 72. minutu trener gostujuće ekipe uvodi u igru Bartolomeja Pavlovskog koji četiri minuta kasnije postiže prvi gol u dresu Malage i donosi svojoj ekipi vredan bod.

U redovima domaćeg tima Antonio Rukavina proveo je svih 90 minuta na terenu a njegova ekipa sada zauzima 13. poziiju na tabeli sa 6 osvojenih bodova. Malaga je sedmoplasirana sa tri boda više od svog večerašnjeg rivala.