Primera - 'Podmornica' moćna protiv Osasune

ponedeljak 03.02.2014.
23:52

Poslednji meč 22. kola španske Primere odigrali su Viljareal i Osasuna, a završen je pobedom domaćeg tima, koji se učvrstio na petom mestu na tabeli.

Pobedom Viljareala nad Osasunom, rezultatom 3:1, kompletirano je 22. kolo španske Primere.

''Žuta podmornica'' je do ubedljive pobede došla zahvaljujući mnogo efikasnijoj igri u drugom poluvremenu, kada su i postignuti svi golovi.

Već posle dva minuta igre u drugom poluvremenu, Perbe je doneo prednost domaćima, a već u 55. minutu bilo je 2:0, posle sjajnog šuta Triherosa sa preko 20 metara.

Sve dileme oko pobednika rešene su u 75. minutu, kada je Perbe postigao svoj drugi gol, a konačnih 3:1, postavio je Oriol Rijera u 87. minutu, koji je sjajno reagovao posle centaršuta sa leve strane i prelepim volej udarcem poslao loptu u mrežu domaćih.

Viljareal posle ovog trijumfa ima 40 bodova na petom mestu, dok je Osasuna ostala na 13. sa 22 osvojena boda.

Golove sa večerašnjeg meča pogledajte OVDE.