Izvor: Sportske.net, fcrad.co.rs

Superligaš sa Banjice remijem sa Čelikom iz Zenice okončao je prvu fazu pripremnog perioda za novu sezonu.

fcrad.co.rs
fcrad.co.rs

Fudbaleri Rada odigrali su na Zlatiboru poslednji kontrolni meč u okviru prve faze priprema za novu sezonu. Protivnik "Građevinara" bila je ekipa Čelika iz Zenice sa kojom su izabranici trenera Miloševića odigrali nerešeno 1:1.

Milošević je na teren izveo dve postave a priliku da se dokažu imali su sledeći igrači:

Rad - Kljajić,  Milošević, Leković, Vitas, Maraš, Raspopović, Radinović, Damjanović, Perović, M. Jovanović, Frajdej Eze.

Igrali su još: S. Jovanović, Rodić, Todorić, Ćirković, Jagodić, Rogač, Delić, Tripković, Pavlović, Mihajlović, Varga, Vasović, Vico.

Oba pogotka viđena su u poslednjih deset minuta meča a prvi su do gola stigli fudbaleri Čelika. Bivši fudbaler Slobode iz Tuzle, Ribić postigao je vodeći pogodak u 82. minutu ali je Tripković pet minuta kasnije pogodio za konačnih 1:1.

Na taj način fudbaleri Rada završili su pripreme na Zlatiboru a pre odlaska u Sloveniju očekuje ih još jedan kontrolni meč sa ekipom Rabotničkog iz Makedonije. Taj susret na programu je 17. jula od 17 časova a odlazak u Sloveniju planiran je za 19. jul.