Radnički slavio protiv Partizana

sreda 11.09.2013.
23:12

U prijateljskoj utakmici odigranoj u Beogradu, u hali Pionir, košarkaši kragujevačkog Radničkog savladali su domaći Partizan i tako nastavili pobedonosni niz u kontrolnim mečevima tokom aktuelnih priprema. Odlični Marinović i Dimić.

kkradnicki.rs

Ekipa Miroslava Nikolića uspela je da trijumfuje u beogradskom ''Pioniru'', u prijateljskoj utakmici protiv Partizana.

Kragujevčani su slavili sa 80-75, po četvrtinama 24:18, 13:17, 15:19, 28:21, uz odlične partije efikasnih Marinovića i Dimića. Radnički je bolje upao u meč, tokom prvog poluvremena imao i 11 poena prednosti, ali je u drugoj Partizan uhvatio priključak.

Crno-beli su i treću deonicu odigrali bolje, ali je presudilo poslednjih deset minuta koje je u potpunosti pripalo gostima iz Kragujevca.

Ovo je Radničkom bila peta provera od početka priprema i peta pobeda, posle prethodnih trijumfa nad Temišvarom, Asesoftom, kao i ABA ligašima Solnokom i ekipom Budućnosti.