Radović dominira Poljskom!

nedelja 06.04.2014.
20:11

Sjajni Miroslav Radović nalazi se u životnoj formi, danas je u meču sa Zavišom postigao dva gola u pobedi svoje ekipe od 3:0.

Odlična ekipa Legije igra sjajno u poljskom prvenstvu, nalaze se ubedljivo na prvom mestu i već su pre ovog kola obezbedili pol poziciju pred plej-of.

Oni su u današnjem, 29. kolu savladali ekipu Zaviše sa 3:0, a svakako igrač meča bio je srpski internacionalac, Miroslav Radović.

Prvo poluvreme završeno je rezultatom 0:0, da bi u 48. minutu domaću Legiju u vođstvo doveo naš internacionalac na asistenciju Žuroa.

Upravo je Žuro postigao drugi gol za Legiju, a dokrajčio ih je bivši igrač Partizana golom u 84. minutu za sigurnih 3:0.

Bila je ovo 19. pobeda Legije u šampionatu, a na još kolo pred kraj  regularnog dela prvenstva oni imaju 10 bodova više u odnosu na Leh iz Poznanja.