Rajo deklasiran na ''Anoeti''

ponedeljak 19.11.2012.
23:26

Utakmicom između Sosijedada i Rajo Valjekana kompletirano 12. kolo španske Primere. Domaći tim ostvario ubedljivu pobedu.

skysports.com

Fudbaleri Sosijedada večeras su prekinuli seriju od dve uzastopne pobede Valjekana i na kraju čak naneli i pravi debakl gostima.

Tim sa ''Anoete'' je pred svojim navijačima slavio sa 4:0 i bodovno se izjednačio sa večerašnjim rivalom u sredini tabele.

Trijumf domaćeg tima najavio je Karlos Vela, koji je ''načeo'' goste u 31. minutu, da bi samo dva minuta kasnije odličnim udarcem iskosa sa desne strane duplirao prednost - 2:0.

Ovom prednošću domaćih ušlo se u drugo poluvreme, a sve dileme oko eventualnog preokreta otklonio je Gonzales u 61. minutu, postigavši treći gol za Sosijedad.

Tačku je stavio Kastro, snažnim udarcem pod prečku u 77. minutu meča - 4:0.