Raspucali se ''Redsi''!

subota 22.12.2012.
20:34

Poslednja utakmica subotnjeg programa 18. kola Premijer lige odigrana je na Enfildu, gde je Liverpul ubedljivo savladao ekipu Fulama.

Fudbaleri Liverpula ostvarili su šestu pobedu u tekućoj sezoni Premijer lige, pošto su u 18. kolu bili bolji od Fulama na svom terenu rezultatom 4:0 (pogledajte golove OVDE).

Trijumf ''Redsa'' nagovestio je defanzivac Škrtel, golom posle kornera već u osmom minutu, a njihovu prednost duplirao je kapiten Džerard u 36. minutu meča - 2:0.

Samo sedam minuta igre u nastavku bilo je dovoljno domaćima da još jednom savladaju golmana gostiju Švarcera. Džerard je upisao i drugu asistenciju, a ovog puta strelac je Dauning.

Do kraja meča, domaći su rutinski zadržali stečenu prednost, da bi je u nadoknadi vremena Luis Suarez dodatno uvećao za konačnih 4:0.

Ovom pobedom Liverpul se učvrstio u sredini tabele i sada ima 25 bodova, dok je Fulam ostao na 20.