Real stigao na ''kotu 3''

subota 03.11.2012.
21:53

U razmaku od dva minuta, Madriđani polovinom prvog poluvremena postigli dva gola protiv Saragose i do kraja rutinski stigli do nove pobede kojom su se probili na treće mesto na tabeli. Na kraju se i Modrić upisao...

Današnji neočekivani kiks Malage na najbolji način iskoristio je Real, koji je večeras na svom ''Bernabeu'' bez problema izašao na kraj sa ekipom Saragose i probio se na treće mesto posle 10. kola.

Real je slavio sa 4:0, a ključni period igre dogodio se od 23. do 25. minuta. Prvo je posle Modrićevog kornera Iguain doveo Real u vođstvo, da bi dva minuta kasnije Di Marija probio po desnoj strani i iz drugog pokušaja uspeo da natera golmana Roberta da još jednom izvadi loptu iz mreže - 2:0.

Tim rezultatom je završeno prvo poluvreme, u nastavku je i Kasiljas u par navrata bio na ozbiljnim iskušenjima, ali su u finišu Madriđani ''dodali'' gas i pobedu učinili duplo ubedljivijom.

U 89. minutu Esijen je krunisao akciju sa Benzemom, da bi se u nadoknadi vremena upisao i Luka Modrić za konačnih 4:0.