Saragosa prekinula lošu seriju

Autor: Super Administrator
ponedeljak 10.12.2012.
23:00

U poslednjem susretu 15. kola Primere, Saragosa kao gost savladala ekipu Valjekana. Stefan Babović odigrao dvadesetak minuta.

Golovima Cukulinija u prvom, kao i Aponja u drugom poluvremenu Saragosa prekinula lošu seriju, u kojoj su na poslednja 3 meča uzeli samo jedan bod.

Valjekano je tradicionalno neugodan domaćin u Primeri. Međutim, sigurnom igrom, igrači Saragose konačno došli do pobede od 2-0 i time prekinuli lošu seriju.

Prvi gol na utakmici postigao je Cukulini u 21. minutu, iskosa šutem iz prve, na asistenciju Movilje, a tim rezultatom se i otišlo na odmor.

Na drugi gol se čekalo do 60. minuta, kada je Aponjo sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca matirao Kobenja.

Srpski internacionalac i bivši član Partizana, Stefan Babović dobio je šansu da zaigra poslednjih 20 minuta. Nije ostavio loš utisak, ali nije se ni posebno istakao.

Saragosa sada na 12. mestu ima 19 bodova, koliko ima i Valjekano na 13. poziciji.