Serija A - Kaka častio 'Rosonere' za svoj jubilej!

Autor: Vladimir Nestorović
subota 29.03.2014.
22:37

Navijači Milana biće veoma zadovoljni sjajnom partijom svojih ljubimaca u meču protiv Kjeva, a konačan rezultat bio je 3:0.

Rikardo Kaka obeležio je svoj tristoti meč u dresu Milana sa dva pogotka, i bio je bez dileme najzapaženiji akter pobede 'Rosonera' nad 'Letećim magarcima' iz Verone.

Da će veče biti veoma ugodno za sve navijače Milana, pokazao je Mario Baloteli još u 4. minutu utakmice, kada se sjajno snašao u kaznenom prostoru i zatresao mrežu Kjeva.

Na 2:0 povisio je Kaka u 27. minutu, posle centaršuta Honde, i bukvalno se ušetao u gol Agacija.

Honda je zatim propustio dve izgledne prilike, u 38. i 53. minutu, da bi u 54. minutu Kaka postavio konačan rezultat utakmice, prelepim pogotkom sa ivice kaznenog prostora, čuvar mreže gostiju bio je zaista nemoćan.

Do kraja utakmice, beležimo još nekoliko sjajnih prilika domaće ekipe, ali Sedorfovi igrači nisu bili prisebni u završnici, zbog čega je rezultat ostao nepromenjen, a gosti su u nadoknadi vremena imali jedanaesterac, ali je neprecizan bio Tereo.

Ovaj trijumf Milan je doveo do osme pozicije, na šest bodova zaostatka za gradskim rivalom Interom, koji je na mestu koje vodi u Ligu Evrope.

Golove sa utakmice možete pogledati OVDE.

Italy Soccer Serie A

U još jednoj utakmici koja je odigrana danas Atalanta je slavila na gostovanju u Bolonji, a konačan rezultat bio je 0:2.