Serija A - Torino šokirao Veronu!

ponedeljak 17.02.2014.
22:47

U poslednjoj utakmici 24. kola Serije A, Torino je kao gost, preokretom u drugom poluvremenu savladao ekipu Verone i učvrstio se u gornjem delu tabele.

Posle poraza od Bolonje na svom terenu u prošlom kolu, ekipa Torina je sve nadoknadila trijumfom na gostovanju ekipi Verone.

Iako su domaći vodili posle prvog poluvremena, sjajnom igrom u prvih petnaestak minuta nastavka meča, Torino je uspeo da trijumfuje rezultatom 3:1 i izjednači se po broju bodova sa večerašnjim rivalom na deobi šestog mesta.

Vođstvo ekipi Verone doneo je Luka Toni, golom iz jedanaersterca u 32. minutu i minimalnim vođstvom domaćina otišlo se na odmor.

A onda, posle samo pet minuta igre u nastavku, Imobile postiže izjednačujući gol, da bi već u 53. minutu na semaforu stajalo 1:2, kada je Ćerći zatresao mrežu golmana Rafaela.

Tu se gosti nisu zaustavili, pa je u 61. minutu El Kaduri, posle dve asistencije kod prethodna dva gola, postigao i gol za konačnih 1:3.

Golove pogledajte OVDE.

Srpski internacionalci, Boško Janković u domaćem timu, odnosno Nikola Maksimović kod gostiju, meč su pratili sa klupe za rezerve, baš kao i doskorašnji bek Crvene zvezde Marko Vešović.