Silni Bajern ponizio ''Švabe''!

nedelja 02.09.2012.
19:33

Debakl Štutgarta na Alijanc Areni! U poslednjoj utakmici drugog kola Bundeslige, Bavarci ispratili goste sa čak šest golova u mreži!

Fudbaleri minhsnskog Bajerna deklasirali su večeras na svom terenu ekipu Štutgarta sa čak 6:1 i zaseli na čelo tabele Bundeslige.

Početak meča nije nagoveštavao takav epilog, pošto su gosti golom Harnika poveli u 25. minutu sa 1:0, ali taj njegov pogodak kao da je ''naljutio'' domaće, koji već do poluvremena uspeva da napravi preokret.

Seriju je započeo Miler u 32. minutu, da bi samo minut kasnije Kros doneo prednost Bavarcima. Do kraja prvog poluvremena, Luis Gustavo u 43. minutu postiže i treći gol za Bajern.

Rezultatom 3:1 ušlo se u drugo poluvreme, a posle samo šest minuta igre u nastavku, gosti su još tri puta morali da vade loptu iz mreže!

U 47. minutu Mario Mandžukić je povisio na 4:1, a furiozan start drugog poluvremena svojim golovima obeležili su i Miler u 49. i Švajnštajger u 51. minutu!

Tu su se, srećom po goste, fudbaleri Bajerna zaustavili, pa je do kraja ostalo konačnih - 6:1!