Simić poslao poruku Zvezdi

subota 06.07.2013.
10:46

Izdanak Zvezdine omaldinske fudbalske škole postigao je gol na otvaranju "Uhren Kupa" na kome će i vicešampion Srbije učestvovati i odigrati meč protiv Simićevog Bazela.

Umesto da sa Crvenom zvezdom večeras izađe na megdan Grashopersu, Veljko Simić je sinoć odigrao prvi meč na prijateljskom "Uhren Kupu" u Grenhemu i postigao pogodak u pobedi svog tima nad Fortunom iz Dizeldorfa.

Bazel je slavio nad nemačkim klubom sa 3:0, a Simić je pogodio u 60. minutu meča i prelomio utakmicu u korist Švajcaraca.

Pogotke za šampiona Švajcarske postigli su još Darko Jevtić u 7. i Endogan Adili u 78. minutu.

Veljko Simić je zimus odbio da produži ugovor sa Crvenom zvezdom pa se preselio u Bazel gde mu, po svemu sudeći, sjajno ide.

Crveno-beli će imati priliku da vide na delu Simića već u ponedeljak kada Crvena zvezda i Bazel izađu na teren stadiona u Grenhemu.