Stamenković: ''Penal? Vi ste videli penal?''

nedelja 18.08.2013.
21:13

Vidno rezigniran bio je trener Slobode Ljubiša Stamenković posle poraza njegovog tima od Čukaričkog u poslednjoj utakmici drugog kola Superlige.

fksloboda.rs

Duel između Čukaričkog i Slobode okončan je pobedom ''Brđana'' rezultatom 1-0 posle diskutabilnog jedanaesterca iz 31. minuta, a Stamenković je već u poluvremenu pred novinarima pokazao svoje nezadovoljstvo.

''Ja sam pošten čovek, a voleo bih da poštenje mogu da prenesem na ljude u Srbiji", prokomentarisao je pred kamerama ''Arene Sport'' situaciju koju je sudija Santrač okarakterisao kao prekršaj za penal.

Usledilo je drugih 45 minuta, njegov tim nije uspeo da nadoknadi rezultatski zaostatak, a neposredno posle meča, na novo pominjanje jedanaesterca od strane novinara, Stamenković je uzvratio pitanjem:

''Penal? Vi ste videli penal? Ne znam o čemu pričate, ja nikakav penal nisam video...'', ironično je prokomentarisao Stamenković.