Strašni Bajern - 9:2 u Minhenu!!!

subota 30.03.2013.
20:29

Šampionski ples Bavaraca u duelu sa Hamburgom! Neverovatnoih devet golova postigli su fudbaleri Bajerna u meču 27. kola Bundeslige i tako i teoretski došli na prag osvajanja titule prvaka, sedam kola pre kraja sezone.

Fantastična partija ekipe Bajerna u duelu sa Hamburgom. Čak 11 golova videli su navijači koji su imali sreće da nađu svoje mesto na ''Alijanc Areni'' za ovaj duel. Ono što posebno raduje navijače Bavaraca jesu devet lopti u mreži gostiju za konačnih 9:2!

Seriju golova započeo je Šaćiri posle samo pet minuta igre, a četrnaest minuta kasnije asistirao je Švajnštajgeru za vođstvo od 2:0.

Onda na scenu stupa večeras fenomenalni Pizaro koji na isteku prvih pola sata igre postiže prvi od svoja četiri gola.

Do kraja prvog poluvremena je asistirao Robenu, a zatim postigao još jedan gol za neverovatnih 5:0 posle 45 minuta!

Pizaro i Roben i na početku drugog poluvremena u glavnim ulogama. Posle sjajne saradnje postigli su još po jedan gol, da bi u 68. minutu Pizaro svojim četvrtim golom povisio na 8:0!

Bruma u 75. minutu konačno daje malo radosti i nemoćniom gostima, ali im novi udarac zadaje Riberi u 76. minutu.

To je od domaćih biolo sve, a katastrofu gostiju ublažio je Vesterman u 86. minutu - 9:2! Sve golove pogledajte OVDE

Reprezentativac Srbije Slobodan Rajković je u ekipi gostiju dobio priliku u 57. minutu, pri vođstvu Bajerna od 7:0...