Superligaška goleada na Zlatiboru

sreda 24.07.2013.
17:22

Fudbaleri Slobode iz Užica i Napretka iz Kruševca odmerili su snage u kontrolnom meču na Zlatiboru na kome je viđeno ukupno sedam golova.

Prava goleada viđena je na stadionu "Švajcarija" na Zlatiboru gde su snage odmerile dve superligaške ekipe, Sloboda iz Užica i Napredak iz Kruševca.

Napredak do ovog meča na tri kontrolna susreta nije postigao ni primio gol ali je zato protiv Slobode postigao dva i primio čak pet.

Kruševljani su poraz doživeli usled pada koncentracije u prvom poluvremenu kada su za svega deset minuta primili dva gola. Sloboda je stvorila kapitalnu prednost preko Pilipovića, Krstića i Bajića.

Superligaš iz Lazarevog grada uspeo je da smanji na 3:1 na isteku sat vremena ali je do kraja Sloboda postigla još dva pogotka pa je Deletićev gol u 75. minutu bio dovoljan za konačnih 5:2 za Užičane.

Napretku ostaje još jedna kontrolna utakmica, 26. jula protiv ekipe Mladosti iz Lučana koju predvodi bivši šef stručnog štaba ekipe iz Kruševca Nenad Milovanović.