Autor: Beta Beta
petak 27.09.2013.
13:44
Izvor: Beta

Fudbaler Fiorentine Nenad Tomović rekao je danas da je njegov tim pogrešio kada je pokušao da odbrani vodjstvo od 1:0 protiv Intera, u utakmici petog kola italijanskog prvenstva.

Fiorentina je poražena od Intera, koji je uspeo da preokrene rezultat protiv Ljubišastih.

Srpski fudbaler Nenad Tomović smatra da njegov tim nije smeo da se povuče u odbranu.

"Mi smo tim koji više voli da napada nego da se brani."

"Pogrešili smo kada smo se povukli i čekali poslednji sudijski zvižduk. Kada to uradite protiv jakog rivala bićete kažnjeni", rekao je Tomović, italijanskim medijima.

Fiorentina je u četvrtak izgubila od Intera sa 1:2, u petom kolu Serije A i nalazi se na petom mestu na tabeli sa 10 bodova. Inter je drugi sa tri boda više.

Fiorentina je povela u 60. minutu golom Djuzepea Rosija iz jedanaesterca, a Inter je do pobede došao golovima Estebana Kambijasa u 72. i Džonatana u 83. minutu.