Tošić i Lekić sjajni u porazu Genčlerbirligija

nedelja 16.09.2012.
21:31

Srpski fudbaleri koji nastupaju za turski Genčlerbirligi imali su sjajno veče u porazu svog tima od Eskišehira rezultatom 4:2. Lekić strelac, Tošić asistent kod oba gola.

genclerbirligi.org.tr

Trojica srpskih fudbalera koji nastupaju za turski Genčlerbirligi mogu da budu zadovoljni svojim učinkom na današnjem meču sa Eskišehirom ali je njihov tim ipak doživeo poraz.

Eskišehir je vodio sa 4:0 protiv ekipe za koju nastupaju Radosav Petrović, Duško Tošić i Dejan Lekić da bi Srbi u završnici uspeli da ublaže poraz i upišu dobre partije na svoj konto.

Duško Tošić asistirao je kod oba gola sjajnim centaršutevima a Dejan Lekić postigao je drugi pogodak za Genčlerbirligi u 83. minutu.

Radosav Petrović proveo je osamdeset minuta na terenu ali nije ostvario zapažen učinak kao bivši fudbaleri Crvene zvezde.