Ubedljiva Parma, Bolonja ispala posle produžetaka

utorak 03.12.2013.
23:12

Poput Nemačke, i u Italiji su na programu Kup utakmice. U prvim mečevima četvrte runde ovog takmičenja, najviše pažnje izazvala je eliminacija Bolonje u duelu sa Sijenom.

Duel Bolonje i Sijene doneo je najviše drame u večerašnjim susretima 4. kola italijanskog Kupa.

U regularnom toku meča, rezultat je bio 1:1, ušlo se u produžetke, a kada se očekivalo da će presuditi penal-serija, Fedal je u poslednjem minutu drugog produžetka doneo trijumf Sijeni i plasman u dalje takmičenje - 1:2.

Od ostalih mečeva, izdvaja se ubedljiva pobeda Parme pred svojim navijačima u duelu sa Varezeom. Bilo je 4:1, a posle ranog gola Valdesa, trijumf Parme su tek u nastavku overili Munari, Paladino i Rosi.

Ubedljiva je bila i Specija protiv Peskare, a plasman u narednu rundu izborio je i Avelino.