Važan trijumf Đukićevog Valjadolida!

nedelja 24.02.2013.
13:49

U utakmici 25. kola, Valjadolid prekinuo lošu seriju u Primeri trijumfom na gostovanju ekipi Valjekana.

Posle četiri utakmice bez pobede u Primeri, ekipa Valjadolida konačno je uspela da prekine neuspešan niz.

Đukićev tim je u nedeljnom matineu u okviru 25. kola gostovao na ''Valjekasu'' i na kraju trijumfovao protiv domaćeg Valjekana rezultatom 2:1.

Golova nije bilo sve do 70. minuta, da bi u narednih deset usledio rasplet. Gosti su poveli autogolom Đordija Amata, ali samo minut kasnije isti igrač je zatresao mrežu i na drugoj strani -  sa pola terena, 1:1! (Gol pogledajte OVDE)

Ipak, čovek odluke bio je Manučo, koji je u 80. minutu postavio konačnih 2:1 u korist ekipe Valjadolida u kojoj je svih 90 minuta na terebu proveo i Antonio Rukavina.

Nedeljni program nastavlja se duelom između Selte i Granade od 17 časova.