WL - Voša deklasirala crno-bele

četvrtak 25.10.2012.
23:28

Odbojkaši Vojvodine savladali su večeras pred svojim navijačima ekipu Partizana, u prvoj utakmici trećeg kola domaćeg šampionata.

okvojvodina.org

U utakmici koja je imala epitet derbija kola, jedino je domaći tim opravdao očekivanja i na kraju zasluženo slavio protiv na startu nove sezone prilično slabih crno-belih.

Vojvodina je trijumfovala u tri seta, rezultatom 3:0, po setovima 25:20, 25:17, 25:19 i tako nanela i treći uzastopni poraz ekipi Partizana. Gosti su samo u prvom setu delovali kao ravnopravan rival, imali su i vođstvio od 16:12, ali je onda usledio veliki pad u njihovoj igri, što su Novosađani znali da kazne.

U domaćem timu Mrdak je bio najefikasniji sa 14 osvojenih poena, dok je na drugoj strani Minić upisao isto toliko.