Zvezda ubedljiva protiv Vojvodine

četvrtak 11.04.2013.
22:27

Vaterpolisti Crvene zvezde nisu dozvolili iznenađenje u prvom polufinalnom susretu plej-ofa protiv Vojvodine. Beograđani ubedljivo trijumfovali i sada im treba još jedna pobeda za plasman u finale.

Posle kragujevačkog Radničkog, koji je bio bolji od Partizana, korak bliže finalu plej-ofa napravila je i Crvena zvezda, koja je pred svojim navijačima savladala Vojvodinu rezultatom 13:7 (3:2, 3:3, 4:1, 3:1).

Gosti iz Novog Sada su samo u prve dve četvrtine održavali rezultatsku neizvesnost, da bi u nastavku Zvezda pojačala tempo i na kraju stigla do sigurne i ubedljive pobede.

Duško Pijetlović sa tri gola bio je najefikasniji u Zvezdi, dok je ''Lale'' predvodio Vuksanović sa četiri pogotka.

Inače, obe ekipe bile su oslabljene - Zvezda bez Šefika i Rađena, a Vojvodina bez Ubovića i Gvozdenovića.