ponedeljak 25.06.2012.
21:04

Fudbaleri Crvene zvezde večeras su odigrali prvi kontrolni meč od početka letnjih priprema. Rival je bila ekipa Domžala, meč je odigran u kišnim uslovima, a završen je bez pobednika.

crvenazvezdafk.com

U prvoj proveri od početka aktuelnih priprema u Sloveniji, fudbaleri Crvene zvezde igrali su večeras bez golova, 0:0 sa ekipom Domžala.

Trener Prosinečki je priliku pružio sledećim igračima: Kirovski, Nenadić, Krneta, Mihajlović, Vešović, Dimitrijević, Kadu, Đuričković, Mirić, Perović, Kasalica.

Filip Kasalica je u prvom poluvremenu u par navrata bio u izglednim situacijama za gol. Prvi put posle odličnog prodora i centaršuta Vešovića, a nešto kasnije i posle akcije Perovića i Mirića.

Slovenci su bili najbliži golu u finišu prvog poluvremena, ali su se spetljali u završnici, iako je odbrana Zvezde bila razređena.

U nastavku, Prosinečki je pružio priliku i Savićeviću, Asamoi, Simiću, Ožegoviću, umesto Kasalice, Đuričkovića, Mirića i Kadua, ali se rezultat do kraja nije menjao.

Prilike za Zvezdu u nastavku imali su Savićević i Asamoa, ali nisu bili precizni.