Ne čase ni časa - Vaterpolisti momentalno misle o narednom protivniku!
Pobeda je imperativ.

Povezane vesti
Nova pravila ne odgovaraju "delfinima", Savićeva Crna Gora prejaka za olimpijskog šampiona!
Stevanović promešao karte pred Bukurešt, šansa igračima sa šireg spiska
Srbija trostruki uzastopni olimpijski šampion, ali se sadašnji vaterpolo ne dopada Dejanu Saviću!
Veseli se, srpski rode - delirijum na dočeku sportista ispred balkona
Srpski vaterpolista Andrija Prlainović naveo je da su misli naših reprezentativaca već usmerene ka narednom rivalu Australiji.
Nakon poraza od Španije, Srbija je upisala trijumf protiv Kazahstana od 19:5, čime su ostvarili prvu pobedu na ovogodišnjim Olimpijskim igrama. Svaki naredni meč je od velikog značaja, čega su u taboru "delfina" svesni.
"Odmah počinjemo da razmišljamo o Australiji. To je najbitnija utakmica za nas. Dobra su ekipa, često s njima igramo teške utakmice. Istina je da uvek i pobeđujemo, nadam se da cbe tako biti i prekosutra. Videćemo ih protiv Hrvatske. Protiv Crne Gore su imali sjajno otvaranje, ali su posle pali. Već u trećem kolu imamo utakmicu u kojoj moramo da pobedimo", rekao je Prlainović.
Trostruki strelac protiv Kazahstana Strahinja Rašović istakao je da je pobeda bitna, pre svega na psihološkom planu.
"Da se malo psihički podignemo i spremimo za naredne utakmice. Uz svo poštovanje, Kazahstan nije realna slika, ali dobro je da smo imali priliku da probamo neke taktičke stvari. Ovaj meč zaboravljamo, kao što smo zaboravili i prvi,. Okrećemo se Australiji, jednom od ključnih mečeva z prolazak u četvrtfinale", rekao je Rašović.
0 Komentara